Avcılar Evden Eve Nakliyat

Nakliye Gelsin, 2008 yılında Evden Eve Nakliye, Ofis, İş yeri taşınması ve Uluslararası Taşıma Hizmeti vermek için İstanbul’da kuruldu. Uzun yıllardır tecrübeli personelleri ile müşterilerine güvenilir ve sigortalı nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir. Eşyalarınızı zamanında, sözleşme harici hiçbir ek ücret almadan güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Sorunsuz Taşımacılık

Avcılar evden eve nakliyat firması olarak sadece Avcılar değil, hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat işleriniz hızlı ve en güvenilir şekilde tarafımızdan siz değerli müşterilerimizi evden eve nakliyat işlemlerinde son derece memnun edecek ve evden eve nakliyat ile ilgili tüm işleriniz sorunsuz bir şekilde tarafımızdan sağlanmaktadır. Eşyalarınızı gözünüz kapalı olarak bize güvenle teslim edebilirsiniz. Sizin için değerli olan bizim için daha çok değerlidir.

Siz de bizimle bu farkı yaşamak için yapmanız gereken randevu almak ve günü geldiğinde evinizi gönül rahatlığı ile taşıtmak olacaktır. Yeni yerleşeceğiniz yerinizdeki ilk anılarınızda, taşınmanızı sorunsuzca halleden firma olarak kalmak bizlerin en büyük gayesidir. Çünkü sizin için değerli olan her şey bizim için de değerlidir. Sizin için değerli olan bizim için daha çok değerlidir.

Avcılar evden eve nakliyat firması olarak evlerinizi güvenle taşırken aynı şekilde ofislerinizin, işyerlerinizin de taşınma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.Ofis taşıma sırasında önceliğimiz, hassas cihazlarınız için olmaktadır. Bilgisayar ya da elektronik eşyalar gibi hassas cihazların taşınması firmamız tarafından sigortalı ve garantili olarak yapılmaktadır. Eşyalarınızı gözünüz kapalı olarak bize güvenle teslim edebilirsiniz. Ekspertiz hizmetimiz sayesinde, paketlenen cihazlarınız kontrol edilerek bunlara sigorta yapılmaktadır. Böylece sizin zararınıza olabilecek herhangi bir aksaklıkta tüm masraflar Avcılar Evden eve nakliye firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sizin için değerli olan bizim için daha çok değerlidir.

Bizler için günümüzdeki en değerli şey zaman. Hiç bir şekilde işlerimizi zamanında yetiştiremiyoruz. Sürekli bir koşuşturma ve iş yetiştirme telaşı içerisindeyiz. Adeta zamansızlıkla boğuşuyor gibiyiz. Özellikle evden eve nakliyat ile taşınma işimiz olduğunda bu koşuşturmacaların üzerine daha da fazla yük biniyor. Avcılar evden eve nakliyat olarak sizlere eşyalarınız taşınırken zaman kazandırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Eşyalarınızı gözünüz kapalı olarak bize güvenle teslim edebilirsiniz. Evden eve nakliyat taşımacılık işinde son derece uzman olan marangozlarımız ve usta çalışanlarımız eşliğinde eşyalarınızı sağlam, güvenli ve hızlıca toplamak için gerekli tüm teşkilatımız mevcuttur. Sizin için değerli olan bizim için daha çok değerlidir.

Avcılar evden eve nakliyat, işlerinde vermiş olduğu profesyonel hizmet ile sektörün zirvesine çıkmayı başaran Tarık Nakliyat, bu başarısını müşteri memnuniyetine dayalı vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışına bağlıdır. Her zaman için siz değerli müşterilerimize en iyisini sunma gayreti ile hizmet vermenin iyi niyetli düşüncesi olarak, sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler sayesinde Avcılar evden eve nakliye firmaları arasında en fazla güvenilen ve tercih edilenlerden bir firma olmayı başardık.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Kaliteli Hizmet

Toplum kurallarına büyük önem veren ve toplumla iç içe bir meslek olması nedeniyle bu konuda çalışanlarına gerekli eğitimlerin verilmesini sağlayan firmamız, ayrıca belirli aralıklarla toplantılar ve çalışmalar düzenleyerek bu konunun hassasiyetine tekrardan vurgu yapılmaktadır.

Avcılar evden eve nakliyat işleriniz yapılırken evinizde bulunan sabit eşyaların sökülmesi ve taşındığınız yere yeniden montaj edilmesi gibi, küçük çaplı işlerde ücretsiz olarak hizmet veren firmamız, talep etmeniz halinde küçük ücretler karşılığında tüm eşyalarınızın ambalajlanması ve paketlenmesi konusunda da, sizlere en iyi ambalaj malzemeleri ile profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Avcılar evden eve nakliyat ile kendi asansörlü aracımızla ve en iyi ekipmanlarla birlikte mümkün olan en kısa sürede ve güvenle taşıyoruz.  Bir diğer bölgemiz olan Arnavutköy evden eve nakliyat sitemizi veya Arnavutköy evden eve nakliye bölümümüzü inceleyebilirsiniz.